Bergen Elimde Duran Fotorafın Sözleri

Bergen Elimde Duran Fotorafın Sözleri

Bergen Elimde Duran Fotorafın Sözleri

Sevdaliyim.Net farkıyla bugün sizlere güzel bir şarkı ile açılış yapmak istedim sizleride seviyeli sohbet sitemize bekliyoruz.

Sizleri çOk çok eski olan bir şarkı sözleriyle bugün karşılamak istedim bergenin en çok sevdigim parcası ve hala dinlemekte oldugum
parcanin sözlerini bugün yazmak istedim Müthiş bir ses müthiş bir yorum bergen abla emeğine sağlık allah mekanını cennet etsin inşallah senin şarkılarınla hem seni hemde kendimizi yaşatıyoruz şimdi güzel bir sohbet sitesi olan Sevdaliyim Ailesi farkıyla şarkımızın sözlerini yazmaya başlıyalım.

Bergen Elimde Duran fotografin

1994 Şarkısıdır 🙂

Yaşamayı senle anladım Sende öğrendim ben sevmeyi inan aşk nedir bilmiyordum Sende tanıdım bu duyguyu Elimde duran fotorafın baktım inan tanıyamadım bu şarkımı ben sana yazdım sense hala anlıyamadın, Elimde duran fotorağrafın baktım inan tanıyamadım bu şarkımı ben sana yazdım sense hala anlıyamadın.. Sevgi gibi kutsal kelime yanlız senle düşdü dilime ölmek yetmez senin uğruna Sense hala anLıyamadın!!! Sevgi gibi Kutsal Kelime yanlız Senle düşdü dilime Ölmek yetmez ulan senin uğrunaaa. Sense hala anlıyamadın,, Elimde duran fotorafın Baktım inan tanıyamadım Bu şarkıyı ben sana yazdım Sense hala anLıyamadın..

Hissetmeyi senle yaşadım Sende tattım ben bu duyguyu Söylemekten hep korkuyordum şimdi dinle bütün aşkımı Şimdi beni anlıyormusun? Bu şarkımı dinliyormusun? inan ben Seni çok seviyorum Sende beni seviyormusun ? bergen  Şimdi beni anlıyormusun ?? bu şarkımı dinliyonmu ? inan ben seni ben çok seviyorumm Sende beni seviyormusun? Sevgi gibi kutsal kelime yanlız senle düşdü dilime ölmek yetmez senin ugruna sense hala anlıyamadın..

Şimdi beni anlıyormusun?
bu şarkımı dinliyormusun
inan bana seni çok çok seviyorum.
Sende beni seviyormusun?
Seviyormusun
Seviyormusun
Seviyormusun..

Bergen Elimde Duran Fotorafın Sözleri

Bergen Elimde Duran Fotorafın Sözleri


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 05-07-2019

Kategori: Genel

Görüntüleme: 76 Defa

Bir cevap bırakın.