Vildan Yine Yoksun Şarkı sözleri

Vildan Yine Yoksun Şarkı sözleri

Vildan Yine Yoksun Şarkı sözleri

– bugün değişik bir duygudayım Sevdaliyim Sohbet Chat siteme bu şarkı sözleri ile başlamak istedim.

Ücretsiz sohbet ortamı sitemize hoşgeldiniz bugün ben içimden geçen bir parçanın sözleriyle sizleri baş başa bırakmak istedim gerçekten çok
güzel bir parça olan bu Şarkımızı sizlerde Radyo daki Dj lerimizden istiye bilirsiniz Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada sohbet ediyoruz kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklar bizler Kaliteli sohbet Sitesi olmak için adaylıgımızı koyduk ve sizlerinde desteklerini bekliyoruz destekten kastımız kesinlikle sizlerden Ücret talep etmiyoruz sadece istediğimiz şey ‘fikirleriniz’ #operhelp kanalında fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz ve sizleride burada bekliyoruz Şimdi o güzel şarkı olan sözlerle sizleri başbaşa bırakmak istiyorum.

Vildan Yine Yoksun


Yine yoksun.. Kapında Köle olurdum inan. ama yoksunn. Yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun paramparca sevgimizden başka ne kaldi elimizde yine yoksun Kapında kölen olurdum inan ama yoksun Yarınlardan bize umut vardir şimdi yoksun.. paramparca sevgimizden başka ne kaldi elimizde? Şimdi yoksun Kapında Kölen olurdum inan Ama yoksun! Yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun paramparca sevgimizden başka ne kaldi elimizde..
Seni Senden başkası Cözemez Seni Sen bile taşıyamazken benide yakma Yapma nolur ne olur benide bana bırak..

Dokundugun herşeyde ve heryerde yanlız varken şimdi yoksun! Özledim özledim bilsen nasıl özledim 🙁 ama yoksun.. Gözden ırak gönülden ırak inanmazdım doğruymuş.. Dokundugun herşey de ve heryerde sen varken şimdi yoksun.. özledim özledim bilsen nasıl özledimmm :((( ama yoksun.. Gözden ırak Gönüldende Irak olurmuş inanmazdım doğruymuş..

Vildan Yine Yoksun Şarkı sözleri

Vildan Yine Yoksun Şarkı sözleri


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 22-06-2019

Kategori: Genel

Görüntüleme: 70 Defa

Bir cevap bırakın.