bildirim
down
chat tv tr Sizlerde Yeni Sohbet Ortamı sitemizden çok memlun kalıcaksınız buradaki insanlarla Ücretsiz Sohbet Ortamı sitemizde sohbet etmek istermisiniz? buyrun gelin.
kayıt ol
kayıt ol
şimdi bize katıl bir kullanıcı adın olsun
Unutma kayıt olmadan da oda içine girebilirsin.
Captca
www.sevdaliyim.net

Yıldız Tilbe Gelmezsin Kahretsin Şarkı sözü

Yıldız Tilbe gelmezsin kahretsin şarkı sözü

– Merhaba bugün sizlere Yıldız tilbe gelmezsin kahretsin şarkı sözü ile karşılamak istedim ücretsiz sohbet ortamı.

Merhaba arkadaşlar Sevdaliyim.net Sitesi olarak bayramınız Mübarek olsun inşallah güzel bir tatil geçirmişsinizdir Sizleride
Seviyeli sohbet ortamı Sitemize bekliyoruz amacımız burada bedava sohbet Sağlamak ve bunun için sizlerinde desteklerine ihtiyacımız var destekden kastımız kesinlikle maddi bi beklentimiz yoktur sadece istedigimiz ‘akıl akıldan üstündür’ mantıgıyla yola cıktık ve sizlerinde fikirlerine tabiyki ihtiyacımız var ve sizleride burada bekliyoruz Mobil sohbet de istediğiniz yerden istediginiz şekilde giriş yapabilirsiniz radyo dinliye bilir vede Sohbet odaları Sitemize sohbet edebilirsiniz sizleride burada bekliyoruz Ücretsiz sohbet et.

Yıldız Tilbe gelmezsin kahretsin

Uslandım değiştim inan bitti o çılgın o serseri kız gitti.. hasretin deli büyüdü gönül inadim beni terk etti yoklugunla büyüdü
gönül inadim beni terk etti Sana görddügüm renkler yetmiyor bunu bilirim bana gözlerin yeter ışıgıydı cennetim sen hep aynısın hep aynı kin tutmuyor yüregim kaygısız deli ayak seslerin hani gelmezsin kahretsinnnn bilmezler ne hainsin! sen ne kurtar Yarabbim yanıyorum ateşlerde sormassın beni bilirim kırmazsın zincirlerini sen kurtar yanıyorum YARABBİM yanıyorum! kahretsin.

Uslandım değiştim inan bitti o çılgın o serseri kız gitti.. Hasretin deli büyüdü gönül inadım beni terk etti yokLugumda büyüdü gönül inadım beni terk etti! Sana gördüğün renkler yetmiyor bunu bilirim bana gözlerin yeter yeşiliydi cennetim sen hep aynısın hep kin tutmuyor yüregim kaygısız deli ayak seslerin hani gelmezsin kahretsin! bilmezler ne hainsn!!! sen kurtar YArabbim yanıyorummm ateşlerde Sormassın beni bilirim Kırmazsın zincirlerini sen kurtar yarabbim Yanıyorum.. Gelmezsin kahretsin Bilmezler ne hainsinn sen kurtar yarabbim yanıyorum Ateşlerde Sormassın beni bilirim kırmazsın zincirlerini sen kurtar YARABBİM yanıyorum ateşlerde..

Yıldız Tilbe Gelmezsin Kahretsin Şarkı sözü

Yıldız Tilbe Gelmezsin Kahretsin Şarkı sözü

önceki yazı
bir önceki yazım da « konusunu sizler için paylaştım.


Yıldız Tilbe Gelmezsin Kahretsin Şarkı sözü ile ilgili benzer yazılar


yorumlar

Yıldız Tilbe Gelmezsin Kahretsin Şarkı sözü yazısına yapılan yorumlar
Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?